Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Kinga Rusin pomogła schudnąć sławnej koleżance. Jej dieta czyni cuda!

Kinga Rusin o Agencie


Kinga Rusin pomogła schudnąć Karolinie Ferenstein-Kraśko

Kinga Rusin jest ekspertką od zdrowego stylu życia. Niedawno napisała ekoporadnik, w którym zdradziła m. in. jak dbać o urodę, jak mieć szczupłą sylwetkę. Gwiazda TVN postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i pomóc Karolina Ferenstein-Kraśko wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Przypomnijmy, że żona Piotra Kraśki ma za sobą już 3 porody, po których trudno było jej schudnąć.

Nie wróciłam do formy tak szybko jak kilka moich koleżanek, które po 2 miesiącach od urodzenia dziecka wyglądały zjawiskowo – przyznała Karolina.

Dieta Kingi czyni cuda, bo dzięki niej po 3 miesiącach Karolina prezentuje się doskonale. Okazało się, że wystarczyło wyeliminować niektóre produkty i kilka nowych wprowadzić na stałe do jadłospisu:

Zero mąki, cukru, mięsa i mleka, za to dużo warzyw, owoców oraz wody – czytamy w tygodniku Rewia.

Ponadto zgodnie z zasadami Kingi, Karolina zaczyna każdy dzień od szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny oraz imbiru. Gratulujemy Karolinie powrotu do formy!

Zobacz także: Kinga Rusin staje w obronie Kuby Wojewódzkiego: „Od trzech tygodni czekałam na…”

Karolina Ferenstein-Kraśko - prezentacja kolekcji marki aQademia 2016

Karolina Ferenstein-Kraśko – prezentacja kolekcji marki aQademia 2016

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko - Bal TVN 2016

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko – Bal TVN 2016

Kupisz książkę Kingi Rusin?Komentarzy: 1


Gość | 9 listopada 2016, 09:45

Kinga Rusin jest fałszywa i zakłamana, żyje w sztucznym świecie internetu gdzie oczekuje tylko bałwochwalczych komentarzy (inne usuwa i blokuje komentujących) – jak można takiej osobie ufać i kupować książki? one są dla rzeczywistych ludzi a nie sztucznego tworu z innego wymiaru


Dodaj komentarz
×