Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Martyna Wojciechowska szczerze opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Jak się czuje dzisiaj?

Martyna Wojciechowska


Martyna Wojciechowska o swoim zdrowiu

Zimowy okres 2015 roku był szczególnie ciężki dla Martyny Wojciechowskiej. W listopadzie wydała oświadczenie, w którym poinformowała fanów o słabym stanie swojego zdrowia oraz tym, że zmaga się z ciężką chorobą – nie wyjawiła jednak jaką. Początkowo pojawiły się spekulacje, że może to malaria, jednak dziennikarka szybko sprostowała te plotki. W jednym z wywiadów zdradziła, że nie dała odczuć choroby swojej córce. Dlaczego?

Zobacz: Martyna Wojciechowska ukrywa przed córką swój prawdziwy stan zdrowia. Nie chce jej martwić, czy są inne powody?

Dzisiaj Martyna Wojciechowska przyznaje, że czuje się coraz lepiej. Sądzi, że duży wpływ na poprawę jej zdrowia i samopoczucia miało jej pozytywne podejście do walki z chorobą:

Wierzę w teorię małych kroków. Wierzę, że małymi kroczkami można dojść do wielkich rzeczy. Ale wierzę też w potęgę umysłu. Nawet gdy byłam w trudnych momentach zdrowotnych, starałam się nie skupiać na tym, że jestem chora, ale na tym co jeszcze przede mną, co mam do zrobienia. (…)To była dla mnie niezwykła siła napędowa i motor, żeby zdrowieć.  

Fakt, o poprawie stanu zdrowia Martyny to informacja, na którą czekali wszyscy fani podróżniczki.  Trzymamy kciuki za powrót Martyny do pełni sił.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska odmówiła wzięcia udziału w „Azja Express”. Dlaczego?

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska czuje się coraz lepiej

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska stan zdrowia

Czy dbasz o swoje zdrowie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×