Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Rob Kardashian trafił do szpitala! Wszystko przez Blac Chynę!

Rob Kardashian i Blac Chyna


Rob Kardashian trafił do szpitala

Rob Kardashian i Blac Chyna kilka dni temu mieli spore problemy w związku, które bardzo przeżył. Gwiazda zabrała dziecko i wyprowadziła się z jego domu. Celebryta nie krył rozpaczy.

Zobacz: Rob Kardashian rozpacza po rozstaniu z Blac Chyną! Pokazał wzruszający film

Rozstanie nie trwało długo. Rob pod naciskiem rodziny zreflektował się. Zaczął przepraszać swoją dziewczynę i tłumaczyć się z zamieszczonego filmu.

W ten weekend nie czułem się za dobrze psychicznie. Zrobiłem kilka rzeczy, którymi przyniosłem wstyd zarówno sobie, jak i swojej rodzinie. Przepraszam i obiecuję poszukać jak najlepszego specjalisty, by pomógł mi się uporać z moimi wadami. Proszę Was o modlitwy i przepraszam cię, droga Blac Chyna. Jesteś wspaniałą matką dla naszej córki i kocham cię – napisał na Instagramie

Kardashian od lat walczy z depresją i wzrostem wagi, rok temu zdiagnozowano u niego cukrzycę. Musi regularnie robić sobie zastrzyki z insuliny. Wczoraj podobno trafił do szpitala, gdzie szybko przyjechały również Kris Jenner i Blac Chyna. Jak się okazuje, Rob nie przestrzega zaleceń lekarzy sprzed kilku miesięcy. Przestał ćwiczyć i wrócił do jedzenia fast foodów. Jego partnerka cały czas stara mobilizować go do tego żeby zaczął dbać o siebie.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i po niecałej dobie wrócił do domu. Mamy nadzieję, że tym razem posłucha lekarzy.

Zobacz: Rozstanie nie trwało długo! U Kardashianów znowu kwitnie miłość: „Wstyd zarówno dla mnie, jak i dla rodziny”. Jest też deklaracja na przyszłość

Rob Kardashian Blac Chyna zaręczyli się po 4 miesiącach znajomości

Rob Kardashian trafił do szpitala

Blac Chyna kontra Kardashianki. Która jest najładniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×