Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Baby boom w polskim show-biznesie. One spodziewają się dziecka: Małgorzata Socha, Paulina Sykut, Tamara Arciuch

baby boom kto urodzi w 2016 roku


Baby boom w polskim show-biznesie

Ten rok wprost obfituje w gwiazdorskie ciąże. W tym roku powitaliśmy już córki Anny Guzik (zobacz więcej), drugiego syna Beaty Sadowskiej (zobacz więcej), syna Rozalii Mancewicz (zobacz więcej), córkę Anny Czartoryskiej (zobacz więcej), córkę Agnieszki Sienkiewicz (zobacz więcej), syna Mai Bohosiewicz (zobacz więcej), córkę Aleksandry Hamkało (zobacz więcej).

Baby boom trwa w najlepsze, bo oprócz gwiazd, które już zostały mamami, są też i takie, które dopiero oczekują na rozwiązanie.

„Fakt” właśnie poinformował, że w piątym miesiącu ciąży jest Paulina Sykut-Jeżyna. To pierwsze dziecko prezenterki i jej męża Piotra Jeżyny. Podobnie jest w przypadku Kuby Wesołowskiego. Jego żona Agnieszka Wesołowska wkrótce urodzi ich pierwszego potomka.

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży

Pierwszy raz mamą zostanie Kasia Kępka. Prezenterka, a ostatnio także popularyzatorka fitness niedługo urodzi dziecko, które ma z trenerem personalnym Szymonem Gasiem. Na poród czeka także Paulina Wyka, partnerka Macieja Zakościelnego (zobacz więcej).

Drugiego dziecka spodziewają się z kolei Tamara Arciuch, która z Bartkiem Kasprzykowskim ma już 6-letniego syna Michała oraz Małgorzata Socha, mama Zosi. Drugi raz rodzicami zostaną też gwiazdy „Warsaw Shore” Eliza Wesołowska i Paweł „Trybson” Trybała.

Wszystkie przyszłe mamy zobaczycie w naszej galerii.

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?



Komentarzy: 1


Anna | 30 czerwca 2016, 18:53

Uwielbiam Pauline. Gratuluje


Dodaj komentarz
×