Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Grzegorz i Anna z „Rolnik szuka żony 2” spodziewają się dziecka! Znamy płeć i imię

Grzegorz Bardowski z Rolnik szuka żony złamał przedślubne zasady


Grzegorz z Rolnik szuka żony 2 będzie miał syna

Rolnik szuka żony to program, który stał się hitem TVP. Drugą edycję oglądało jeszcze więcej widzów niż pierwszą. Wszystko to dlatego, że wśród uczestników poszukujących żony znalazła się kobieta, która zapragnęła poznać swojego przyszłego męża. Niektóre związki przetrwały do dziś i skończyły się ślubem.

Zobacz: Grzegorz i Anna Bardowscy z Rolnik Szuka Żony są już miesiąc po ślubie, a dopiero teraz wspólnie zamieszkali 

Najbardziej pewnymi kandydatami do tego, aby wziąć ślub byli właśnie Grzegorz i Anna. Para pobrała się, a zdjęcia pokazano na Facebooku. Panna młoda miała piękną suknię. Niedługo potem okazało się, że Anna jest w ciąży. Ta informacja bardzo ucieszyła Grzegorza. Mężczyzna przejął się do tego stopnia, że postanowił zrobić remont domu. O ciąży Anny dowiedzieliśmy się także za pomocą mediów społecznościowych. Teraz para ogłosiła, że znają już płeć malucha. Grzegorz i Anna powitają na świecie syna. Zdradzili również, jak będzie miał na imię.

To już 5 wesele w tym roku, więc jak widać okazji do świętowania nie brakuje 🙂 Zdecydowanie brakowało czasu na internety, ale żniwa mamy już ogarnięte. Teraz przygotowania do siewu rzepaku, a później postaramy się częściej tu zaglądać 😉 jak na złość u nas dalej nawet cegła na łeb nie spadnie. Remont zaraz na półmetku. Czekamy z niecierpliwością na naszego Jana <3 Jak to mówią nie ważne co, ważne żeby urodził się zdrowy syn 😛 – czytamy na Facebooku 

Grzegorzowi i Annie gratulujemy.

Zobacz: Wszystko jasne! Adam Kraśko zdradził, kim jest tajemnicza blondynka, z którą był na weselu kolegi z „Rolnik szuka żony”

Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony będą mieli syna Jana

Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony będą mieli syna Jana

Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2 są już po przeprowadzce

Dziecko Anny i Grzegorza z Rolnik szuka żony 2

Oglądałeś/aś program Rolnik szuka żony 2?Komentarzy: 2


Gość | 15 sierpnia 2016, 01:19

trzymajta sie ludzie


Gość | 15 sierpnia 2016, 00:00

piękna para,serdeczne grztulacje


Dodaj komentarz
×