Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Znana polska trenerka fitness jest w ciąży! Kiedy urodzi dziecko?Katarzyna Kępka jest w ciąży

Jeszcze kilka lat temu Katarzyna Kępka znana była głównie jako dziennikarka i prezenterka stacji muzycznej Viva Polska, w której prowadziła kilka programów rozrywkowych. Cieszyły się ona dużą popularnością, jednak władze stacji zdecydowały o zmianie jej profilu, wskutek czego zaprzestano produkcji show. Gwiazda zajęła się swoją nową pasją – sportem.

Od tamtej pory Kępka regularnie pojawia się na wydarzeniach związanych z fitnessem. Nagrała kilka płyt z pokazowymi ćwiczeniami, które na co dzień wykonuje z nią tysiące Polek. Sport przyniósł gwieździe także miłość. Jej wybranek to Szymon Gaś – trener personalny.

Okazuje się, że para spodziewa się dziecka!

Zobacz: Kim Kardashian jest w trzeciej ciąży? Gwiazda nakręciła Snapa podczas robienia testów ciążowych!

Jeszcze nie wiadomo, na kiedy ustalono poród dziecka Katarzyny i Szymona. Mamy nadzieję, że ciąża przejdzie spokojnie i już za kilka miesięcy powitamy na świecie zdrowe maleństwo.

Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Kasia Kępka

Kasia Kępka jest w ciąży

Katarzyna Kępka i Szymon Gaś - 10. urodziny ITP

Katarzyna Kępka i Szymon Gaś spodziewają się dziecka

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 1


pop over to these guys | 14 czerwca 2016, 15:01

I simply want to mention I am newbie to blogs and truly savored you’re web page. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You surely have perfect writings. Cheers for sharing with us your website page.


Dodaj komentarz
×