Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Ciąża Tamary Arciuch zagrożona? „Istnieje ryzyko urodzenia…”

Tamara Arciuch


Kiedy rodzi Tamara Arciuch?

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Mamami już wkrótce zostaną Natalia Kukulska czy Paulina Sykut. Dziecka spodziewa się także Tamara Arciuch. Aktorka kwitnie w ciąży, a jej partner szaleje z radości, że już niedługo ich rodzina powiększy się.

Zobacz: Tamara Arciuch kwitnie w ciąży. Uroczym zdjęciem aktorki pochwalił się… Bartek Kasprzykowski: „Nastolata”

Arciuch nieco zwolniła tempo i bardzo dba o siebie. Sama przyznaje, że dziś do macierzyństwa podchodzi inaczej, niż kiedyś. Przypomnijmy, że Tamara i Bartek wychowują już dwóch synów: sześcioletniego Michała i siedemnastoletniego Krzysztofa. 

Nie obawiam się, że ominie mnie jakaś rewelacyjna rola, czy szansa. Starszego syna urodziłam mając 24 lata. Przestraszyłam się, że pojawił się ktoś, za kogo będę odpowiedzialna do końca życia, a byłam dość młoda i ledwo zaczęłam odpowiadać za siebie – mówi w jednym z ostatnich wywiadów

Termin porodu wyznaczony jest na przełom listopada i grudnia. Aktorka jednak już teraz pracuje naprawdę mało. Jak donosi Na żywo, nie jest wykluczone, że Arciuch urodzi wcześniaka. 

W przypadku ciąży po 40. roku życia ryzyko urodzenia wcześniaka jest większe, niż u 20-latki. Poza tym porodom przed terminem sprzyja praca fizyczna. A przecież aktorka nieraz musi wstać o godzinie 4 rano, żeby na 7 być na już ucharakteryzowaną na planie. Tamara nie chciała ryzykować i zdecydowała, że nie będzie pracować do ostatniej chwili – mówi w rozmowie z gazetą znajoma aktorki

Tamarze życzymy zdrowia.

Zobacz: Kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Gwieździe „M jak miłość” powiększy się rodzina. Znamy płeć dziecka

Ciężarna Tamara Arciuch na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia stylizacji

Tamara Arciuch urodzi wcześniaka?

Tamara Arciuch - pokaz kolekcji Simple jesień/zima 2016

Ciąża Tamary Arciuch zagrożona?

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×