Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Anna Powierza o odchudzaniu: „Brakuje mi cierpliwości”. Efekty jej diety będą pokazane w telewizji

Anna Powierza


Anna Powierza o odchudzaniu

Anna Powierza jest mamą 1,5 rocznej Helenki i walczy o odzyskanie figury sprzed ciąży. Osiągnięcie celu jest ciężkie, ponieważ aktorka zmaga się z tarczycą oraz cukrzycą. Przez terapię hormonalna, której musiała się poddać jej ciało zaczęło mocno przybierać na wadze.Anna przytyła aż 35 kg.

Zobacz: Gwiazda „Klanu” przytyła aż 35 kg! To wszystko przez chorobę

Aktorka nie poddaje się jednak i przy pomocy specjalistów walczy o idealną sylwetkę. Powoli widać już pierwsze efekty:

Bardzo się cieszę, że widać efekty, bo walka o figurę trwa i jest bardzo zacięta. Po swojej stronie mam doskonałą ekipę: lekarza endokrynologa, dietetyka i trenera personalnego, którzy czuwają, by cały proces przebiegał efektywnie, ale jednocześnie zdrowo. Chudnę w sposób kontrolowany, chociaż są momenty, że brakuje mi cierpliwości i chętnie przyspieszyłabym ten bieg – powiedziała w wywiadzie dla Rewii

Anna Powierza to serialowa Czesia z „Klanu”. Okazuje się, że jej postać również postanowiła przejść na dietę, a przebieg odchudzania bohaterki będzie uzależniony tylko i wyłącznie od silnej woli Anny:

Scenarzystom spodobał się pomysł z odchudzaniem i moje osobiste zmagania przenieśli na plan serialu. Czesia gubi więc kilogramy z większym zapałem niż ja. Na szczęście nie mam wytycznych, ile i w jakim czasie mam schudnąć. Produkcja zostawiła mi wolną rękę. Czesia ze stanem wagi będzie musiała dostosować się do mnie.

Takie wsparcie i wyrozumiałość ze strony scenarzystów może być dobrą motywacją 🙂

Anna Powierza - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Anna Powierza się odchudza

Anna Powierza wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Anna Powierza o odchudzaniu

Czy lubisz Annę Powierzę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×