Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Filip Bobek zdradził nam, że stosuje modną dietę. Odmawia sobie… [WIDEO]Dieta Filipa Bobka

Filip Bobek należy do tych szczęśliwców, którzy mimo ulegania od czasu do czasu jedzeniowym grzeszkom, nie tyją, trzymają idealną sylwetkę. Jak to mu się udaje?

Kluczem do sukcesu jest…

Wszystko z umiarem. – powiedział Jastrząb Post gwiazdor. – Nie wyobrażam sobie, że mógłbym przez większą część mojego życia podążać za jakąś dietą i musiał się jej podporządkowywać. Nie tak działa organizm człowieka, żeby żyć na samej sałacie, chlebie czy czymś inny.

Jednocześnie aktor przyznał się nam, że uwielbia jeść słodycze. By jednak jego sylwetka nie straciła smukłości, dla równowagi dużo ćwiczy.

Jestem totalnym maniakiem wcinania słodyczy, czego po mnie nie widać. Są momenty, kiedy jem dużo słodyczy, ale są też takie, kiedy muszę się z tym totalnie pożegnać. Staram się niczego nie słodzić, nie jeść w ogóle ciast, słodkich batonów. Piję potworne ilości wody, staram się bardzo dużo biegać, raz na dwa dni 5 kilometrów. Dla mnie to jest normalne, robię to dla siebie, czuję się przez to trochę lepiej, moja sylwetka wygląda OK, mam lepszą kondycję. Patrzę na to, co jem. Zdarza mi się raz na jakiś czas pójść na siłownię.

Okazuje się także, że Filip uległ modnemu w ostatnich latach odżywianiu bezglutenowemu. Czy odpowiada mu taka dieta?

Staram się teraz wyrzucać gluten z diety i sprawdzić, jak się z tym czuję. I rzeczywiście jest coś takiego, że jak odrzucasz gluten, to w ciągu tygodnia masz o 2-3 kilo mniej. Czy długo na tym przeżyję? Ja uwielbiam bułkę pszenną i nie wyobrażam sobie, że nie mógłbym jej zjeść z masłem.

Zobacz także: Natalia Siwiec zrobiła badania genetyczne i przeszła na dietę

Zobacz także: Jakie diety stosują gwiazdy?

Dieta Filipa Bobka? Odrzucił gluten i stara się sporo ćwiczyć (fot. ONS)

Dieta Filipa Bobka? Odrzucił gluten i stara się sporo ćwiczyć (fot. ONS)

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×