Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Karolina Szostak dba o sylwetkę przed latem. Przeszła na specjalną dietę, której zasady są bardzo restrykcyjne [WIDEO]Dieta Karoliny Szostak

Chyba każdemu z nas zależy na tym, by przez cały rok dobrze wyglądać i tak samo się czuć. Jednak nasze wymagania zwiększają się im bliżej lata. Gdy odsłaniamy ciało w krótkich spodenkach czy sukienkach, chcemy, by nasza sylwetka prezentowała się nienagannie.

Od niedawna na specjalnej diecie jest Karolina Szostak. Chociaż, jak zaznacza sama dziennikarka, nowa metoda żywieniowa, którą stosuje, nie tyle jest dietą, ile rodzajem oczyszczania organizmu. To post dr Ewy Dąbrowskiej.

Post dr Dąbrowskiej polega na samoleczeniu i tak naprawdę to nie jest dieta, tylko oczyszczanie i detoks. Uwalniamy z siebie toksyny i to wszystko, co jest niezdrowe. Dr Dąbrowska mówi: „utrata kilogramów jest efektem ubocznym” – tłumaczy Karolina Szostak.

Na czym dokładnie to polega?

To post tak samo skonstruowany dla każdego. Je się wybrane warzywa i owoce i przestrzega pewnych zasad. Chodzi o to, żeby doprowadzić do „zjedzenia wewnętrznego”.

Brzmi restrykcyjnie. Czy trudno wytrzymać, żywiąc się w ten sposób?

Trzeba trochę samozaparcia, ale to jak we wszystkim. Trzeba się zawziąć, podjąć męską decyzję. Konsekwencja absolutnie jest wymagana.

Ile kilogramów udało się już schudnąć Karolinie?

Po ubraniach czuję (utratę kilogramów – przyp. red.). Nie jestem fanką codziennego stawania na wadze. U mnie testem są ubrania.

Zdecydowalibyście się na taki post?

Zobacz także: Natalia Siwiec zrobiła badania genetyczne i przeszła na dietę

Zobacz także: Jakie diety stosują gwiazdy?

Karolina Szostak stosuje specjalną dietę oczyszczającą - post dr Ewy Dąbrowskiej (fot. ONS)

Karolina Szostak stosuje specjalną dietę oczyszczającą – post dr Ewy Dąbrowskiej (fot. ONS)

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×