Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Zrzucił 50 kilogramów i chudnie nadal

Olaf Lubaszenko ważył 135 kilogramów


Olaf Lubaszenko schudł

Nowy rok sprzyja kolejnym metamorfozom. Wiosna to doskonały czas na rozpoczęcie realizacji noworocznych postanowień.

Niektóre z nich dotyczyły zmiany fryzury, jednak zdecydowana większość z nas chciałaby schudnąć i zaprezentować nienaganną sylwetkę latem. Wszystkim, którym brakuje motywacji, gwiazdy spieszą z pomocą. Na profilach w mediach społecznościowych możemy śledzić ich zmiany stylu odżywiania czy zestawy treningowe.

Zobacz: Pamiętacie Mateusza z „Kto poślubi mojego syna?”. Najpierw schudł ponad 20 kilo a teraz zapuścił brodę. Nie do poznania!

Kolejną osobą, która w ostatnim czasie stała się niejako wzorem do tego, że jeśli chodzi o odchudzanie to sprawdza się powiedzenie chcieć, to móc, jest Olaf Lubaszenko. Aktor w kryzysowym momencie ważył już 135 kilogramów! Postanowił jednak wziąć się za siebie i efekt jest piorunujący! Lubaszenko jakiś czas temu opowiadał o tym, że udało mu się zrzucić aż 50 kg! Od tamtej pory wiele się zmieniło. Aktor wciąż chudnie! Ostatnie zdjęcia pokazują, jak wielką pracę nad sobą wykonał Lubaszenko. 

Podziwiamy! Zobaczcie zdjęcia tej metamorfozy!

Zobacz: Wielki powrót Joanny Liszowskiej od czasu skandalu z wypadkiem. Wow! Ale schudła!

Olaf Lubaszenko schudł ponad 50 kg. Zdjęcia

Olaf Lubaszenko schudł ponad 50 kg. Zdjęcia

Olaf Lubaszenko ważył 135 kilogramów

Olaf Lubaszenko ważył 135 kilogramów

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 3


Kasia | 3 maja 2016, 00:02

Wygląda Pan świetnie. Warto walczyć, proszę mi uwierzyć. Widzialam Pana w „Kocham cie Polsko”, powiem jedno – szacun, oby tak trzymać.


Gość | 14 marca 2016, 16:04

Super! Gratulacje!


Gość | 14 marca 2016, 11:55

odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.


Dodaj komentarz
×