Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Rafał Jonkisz pochwalił się swoją metamorfozą. W trakcie udziału w Tańcu z Gwiazdami schudł aż kilkanaście kilogramów!

Rafał Jonkisz


Rafał Jonkisz schudł 12 kg

Ostatnie pół roku w życiu Rafała Jonkisza to całkowity przełom w jego życiu. Został Misterem Polski i musiał przejąć wiele obowiązków wiążących się z tym tytułem. Nie tylko musiał się przeprowadzić do Warszawy ale również zacząć udzielać w życiu publicznym. Do zmian musiał zaliczyć także nową dietę oraz pracę nad sylwetką – to ostatnie to akurat nie był żaden problem, ponieważ Rafał kocha sport, a dodatkowo od wielu lat trenuje akrobatykę sportową.

Rafał Jonkisz jest również uczestnikiem Tańca z Gwiazdami. Jak się okazuje treningi przed odcinkami live dają w kość nawet sportowcom. Mister Polski dzięki codziennym treningom z Waleriją Żurawlewą schudł aż 12 kg! 

Jonkers chudnie nie tylko w oczach – od początku Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami moja waga poleciała -12 kg ?? – pochwalił się na Facebooku

Efektami treningów niedawno chwaliła się również Elżbieta Romanowska.

Zobacz także: Odchudzona Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu! Ile udało jej się zrzucić dzięki treningom do „Tańca z Gwiazdami”?’

Rafał Jonkisz schudł 12 kg

Rafał Jonkisz schudł 12 kg

Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015

Rafał Jonkisz – Mister Polski 2015

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 1


Gość | 27 kwietnia 2016, 15:58

jeżeli się odchudzasz bardzo pomocne staje się zastosowanie suplementu diety figurena slim który podkręca metabolizm i pozwala szybko schudnąć z nadwagi.


Dodaj komentarz
×