Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Superszczupła Renata Kaczoruk na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej

Renata Kaczoruk na okładce Be Active


Renata Kaczoruk na okładce Be Active

Nastała wiosna. Za oknem ciepło, temperatura wyraźnie nas rozpieszcza. To powoduje, że zdejmujemy ubrania i pokazujemy ciało. Nie wszyscy mogą być z tego powodu zadowoleni.

Czasem może zdarzyć się tak, że odkryjemy i siebie dodatkowe kilogramy. No cóż, zimą odżywiamy się tłusto. Do tego nie zażywamy zbyt wiele ruchu. Teraz musimy już wziąć się za siebie. Jak to zrobić? Do tego zachęcają nas gwiazdy. Udowadniają, że możemy zrobić to skutecznie i z głową

Zobacz: Katarzyna Bosacka zdradziła dietę, dzięki której raz na zawsze pozbędziecie się nadprogramowych kilogramów! „Po 9 tygodniach schudłam już…”  

Są na rynku także magazyny, z których dowiemy się, jak zadbać o formę. Na okładce jednego z nich jest Renata Kaczoruk. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pojawiła się w sesji dla magazynu kierowanego przez Ewę Chodakowską. Przypomnijmy, że panie trenują razem od jakiegoś czasu. Chwalą się nawet wspólnymi zdjęciami.

Na okładce Renatka Kaczoruk – jedna z Was .. cud kobieta i modelka od parunastu lat – ma za sobą pokazy w Tokio, NYC, Paryżu itd …itd .. Mało znana w Polsce, ale z tego co wiem, lubicie kiedy na okładce pojawia sie dziewczyna z sąsiedztwa, a nie wielka gwiazda .. Przyjmij ją serdecznie .. Nie oceniaj osoby dopóki sama nie złapiesz jej za rękę ..nie zamienisz kilku słów .. nie przytulisz …nie poczujesz jej energii Ja przytuliłam … przegadałam długie godziny .. wymieniłam sie tym co najlepsze i zachwyciłam od pierwszego spotkania !! Zaraz po tym wpadłam na pomysł wykorzystania (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) naszej znajomosci ..(pisownia oryginalna) – napisała na Facebooku Ewa

Z kolei Renata skomentowała to w dość wymowny sposób na swoim Instagramie

Kości zostały rzucone… ☠☠☠???#odSamegoPatrzenia..#chceMIsieJeść ?????? ???
#Ferrari, #Bentley #Lambo..Renulka ?????
#kobietyPistolety ????

Jak Wam się podoba Renata w takim wydaniu?

Zobacz: Renata Kaczoruk po ostrym treningu z Ewą Chodakowską. Fani: „Gdyby każdy mógł tak wyglądać…”

Renata Kaczoruk na Instagramie

Renata Kaczoruk na Instagramie

Renata Kaczoruk na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej

Renata Kaczoruk na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej

Czy ćwiczysz regularnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×