Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Szok! Radek Pestka chciał popełnić samobójstwo. „Od tamtej pory jestem nieufny do facetów”

Radek Pestka


Radek Pestka chciał popełnić samobójstwo

Życie Radka Pestki w ciągu ostatnich kilku miesięcy obróciło się o 180 stopni. Ze zwykłego chłopaka, który pracował jako stylista w jednym ze sklepów odzieżowych stał się gwiazdą, a przede wszystkim – top modelem.

Sukces Radka nie był jednak od początku czymś oczywistym. Jurorzy mieli obiekcje co do tego, czy model powinien znaleźć się w programie. Gdy już się do niego dostał, niejednokrotnie spotkał się z odrzuceniem ze strony innych uczestników. W najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił dla miesięcznika Glamour opowiada, co było powodem jego wycofania i zamknięcia na otoczenie:

Pamiętasz odcinek z sesją w sali gimnastycznej, gdy chłopaki śmiały się ze mnie po kątach? Wtedy przeżyłem mój kryzysowy moment w show. Zacząłem się z nimi porównywać: kochają sport, codziennie trenują, gdzie mi do nich? Chciałem na siłę dorównać im sprawnością i wypaść mega męsko. To był błąd, powinienem po prostu być sobą

Okazuje się, że uczestnikowi Top Model sprawiają kłopot kontakty z mężczyznami. Wszystko to za sprawą traumatycznych epizodów z przeszłości, które spowodowały, że Radek chciał targnąć się na życie!

Mam do nich uraz, jeszcze z czasów gimnazjum. To w ogóle był fatalny czas dla mnie. Dużo płakałem, miałem myśli samobójcze. Przez długie, do ramion włosy chłopcy mnie wyśmiewali. Zabawne, bo gdy je ściąłem ich agresja wobec mnie jeszcze bardziej się wzmogła. Tym razem byli zazdrośni bo zaczęły się mną interesować dziewczyny… Od tamtej pory jestem nieufny do facetów. W programie było kilku świetnych gości, jak Andre, Jakob czy Seba, których też na początku skreśliłem, ale potem wszystko sobie wyjaśniliśmy i się kumplujemy.

Wygląda na to, że Radek nie miał łatwiej przeszłości, a czasy szkolne nie kojarzą mu się z niczym przyjemnym. Z czasem model udowodnił jednak, że muskulatura nie świadczy o sile.

Zobacz: Radek Pestka zrezygnuje z prowadzenia bloga? Zwycięzca Top Model zdradza, co zamierza teraz zrobić

Radek Pestka na okładce Glamour

Radek Pestka na okładce Glamour

Radek Pestka chce połączyć pracę modela z prowadzeniem bloga

Radek Pestka chce połączyć pracę modela z prowadzeniem blogaKomentarzy: 3


Gość | 22 grudnia 2015, 14:10

czemu w tagach jest radek pestka gej? proste… otóż tak działają tego typu strony „informacyjne”, karmią!


cabba | 17 grudnia 2015, 15:02

Radek w programie ” Top model ” nie był moim bohaterem. Mam inne wyobrażenie o męskości etc., etc. Ale zawsze podkreślam,że cenię go za walkę i determinację. Preferencje seksualne Radka są jego osobistą sprawą i niech tak pozostanie.


Gość | 12 grudnia 2015, 15:32

czemu w tagach jest „radek pestka gej” ????


Dodaj komentarz
×