Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Agata Buzek w najtrudniejszych momentach życia zawsze może liczyć na wsparcie: „Gdybym się poddała, to by się nam nie udało”

Agata Buzek o chorobie


Agata Buzek o chorobie

Agata Buzek rzadko udziela się publicznie. Wiemy natomiast, że gwiazda kocha zwierzęta i robi co może, aby to właśnie im pomagać.

Zobacz: Smutne wyznanie Agaty Buzek na temat walki z nowotworem

Buzek w przeszłości cierpiała na ziarnicę, czyli nowotwór układu chłonnego. Choć nie lubi o tym mówić, to w jednym z ostatnich wywiadów, na który powołuje się Super Express, otworzyła się.

Jeśli potraktować to jako przekaz, coś ważnego, otwierającego, budującego, to mam jedno takie zdarzenie. Przyszły mi do głowy cztery sprawy, ale trzy nie kończą się dobrze. Ta czwarta tak. To jest moja choroba w dzieciństwie. I myślę, że przeszłam przez to i wyszłam z tego tylko dzięki moim rodzicom. Dzięki temu, jacy są, jacy dla mnie byli. Jak nigdy nie pozwolili mi się załamać, jak nigdy nie dali mi odczuć swojego własnego strachu, tej groźby, która nade mną wisiała przez te wszystkie lata. Tylko i wyłącznie ich siła, ich nadzieja, ich wiara, energia, ich nadludzki moim zdaniem wysiłek spowodowały, że ja miałam emocjonalną, psychiczną siłę, żeby przez to przejść. Myślę, że były dziesiątki momentów, w których gdybym się poddała, to by się nam nie udało – przyznała

Agacie życzymy zdrowia.

Zobacz: Ewa Chodakowska wychwala Kajetana Górę pod niebiosa. Fryzjer spełnił marzenie jej chorej siostrzenicy. „Musisz mi wybaczyć, ja muszę o tym napisać!”

Agata Buzek na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Agata Buzek o chorobie

Agata Buzek na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Choroba Agaty Buzek

Badasz się regularnie?Komentarzy: 1


Gość | 7 stycznia 2017, 06:42

Lubię ja! Robi swoje i nie ogląda za siebie. ! Tak trzymać ?


Dodaj komentarz
×