Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Anja Rubik przytyła! Co za biust!

Anja Rubik przytyła?


Anja Rubik przytyła?

Anja Rubik to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych modelek na świecie. Gwiazda ma na swoim koncie sesje dla największych domów mody, takich jak Valentino, Versace, Chanel i Gucci. Najzdolniejsi fotografowie uwielbiają z nią pracować, a kreatorzy mody kochają sposób, w jaki modelka prezentuje ich projekty.

To, co od lat jest szeroko komentowane to szczupła sylwetka Anji Rubik. Modelka i jej współpracownicy zapewniają, że gwiazda nigdy nie cierpiała na anoreksję. Okazuje się, że być może wreszcie nastąpi kres komentarzy internautów sugerujących, że gwiazda jest chora.

Na Instagramie Anji pojawiło się kilka zdjęć z wakacji na Kubie. To, co dostrzegli użytkownicy to… kilka dodatkowych kilogramów 🙂 Pod jej zdjęciem w bikini pojawiło się nawet kilka komplementów. Fani od razu zasugerowali modelce, że wygląda korzystniej, zdrowiej, i że… zyskał na tym jej biust.

Zgadzacie się z takimi opiniami?

Zobacz: Co się stało z Anją Rubik? Niekorzystne zdjęcia Top Modelki

Anja Rubik

Anja Rubik

Zapadnięte policzki Anji Rubik (fot. East News)

Zapadnięte policzki Anji Rubik (fot. East News)

Anja Rubik przytyła?

Anja Rubik przytyła?

Uważasz, że Anja Rubik wygląda teraz lepiej?Komentarzy: 3


Gość | 3 lutego 2016, 12:11

Stare głupie babsko, bez pomysłu na siebie.


Gość | 3 lutego 2016, 11:09

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.


nikt | 2 lutego 2016, 17:32

Przepraszam gdzie tam ktos widzi jakis biust?


Dodaj komentarz
×