Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Leo Messi w szpitalu! Przejdzie poważny zabiegLeo Messi trafił do szpitala

Tego zawodnika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Leo Messi, bo o nim mowa, jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Od kilkunastu lat zachwyca cały świat swoim niebywałym talentem.

Messi to wychowanek FC Barcelony. O jego zdolnościach piłkarskich rozpisują się media, a kibice wciąż są pod wrażeniem kolejnych wyczynów. Leo Messi jest także wielokrotnie nagradzany za to, co pokazuje na boisku. Na swoim koncie ma aż 5 Złotych Piłek, czyli najbardziej pożądanych trofeów w świecie piłki nożnej.

Wydawać by się mogło, że kontuzje go omijają. Rzadko słychać o urazach tego zawodnika. Nic bardziej mylnego. Leo Messi trafił właśnie do szpitala. Musi przejść zabieg litotrypsji, czyli rozkruszenia kamieni w nerkach za pomocą fali uderzeniowej. Zabieg na szczęście nie jest inwazyjny. Najlepszy piłkarz Barcelony już od dłuższego czasu ma problemy z nerkami. W grudniu z powodu kolki nerkowej musiał poddać się operacji usunięcia kamienia nerkowego.

Messi nie trenował z drużyną już od poniedziałku. Ma wrócić dopiero w czwartek. Jest szansa, że zagra w najbliższym ligowym spotkaniu, czyli w niedzielę, gdzie Barcelona zmierzy się z Celtą Vigo.

Życzymy Leo szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska w szpitalu! Gwiazda nabawiła się poważnej kontuzji w czasie tańca? 

Leo Messi w szpitalu. Co się stało? Jak się czuje?

Leo Messi w szpitalu. Co się stało? Jak się czuje?

Leo Messi przejdzie poważny zabieg na kamienie nerkowe

Leo Messi przejdzie poważny zabieg na kamienie nerkowe

Badasz się regularnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×